Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Viis uut maitset väiksemas pakendis!!!

15. mai 2012

uued_supid-tornAS Salvest tõi turule viis uut maitset väiksemas 300 g purgis. Tarbijad on meile kirjutanud murega, et olemasolev supipurk on väikesele perele liiga suur ja nad ootaksid ka väiksemaid koguseid. Uued supid ongi mõeldud eelkõige väiksemale perele, kus kaks pereliiget või suuremale perele kus maitseeelistused on erinevad. Mehed soovivad enamasti toekamat suppi (näiteks lihaseljanka) ja naised eelistavad pigem midagi kergemat (näiteks vürtsikas borš), nüüd ei pea õhtusöögi osas kompromisse tegema- igaüks võib valida oma lemmiku! Lisaks väiksemale kogusele eristab neid suppe olemasolevatest tugevam maitsebukett, supid on maitsekamad ja mõned neist isegi vürtsikad.

 

Tootevalikus on:
•Lihaseljanka- vana hea vene köögist pärinev sibulasupp. Kergelt suitsu- ja küüslaugumaitselisele lihaseljankale on lisatud ohtralt oliive.
•Guljašš-supp- Ungari köögist pärinev lihasupp köögiviljadega.
•Vürtsikas borš-rohke peedisisaldusega kergelt küüslaugu-ja suitsumaitseline vürtsikas peedisupp värske kapsaga. Kui Salvesti olemasolevad lihaga boršid sisaldavad peeti 19-28% siis siin on peeti 37%.
•Hartšoo- Kaukaasiapärane vürtsikas veiselihasupp riisiga.
•Seenesupp singiga- kergelt suitsumaitseline parajalt toitev šampinjonisupp aedubadega.